RedCraft

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RedCraft

Tvúj herný portál


2 posters

    Žiadosť o admina Zas? :D

    avatar
    CrazyChannel


    Počet príspevkov : 2
    Join date : 21.09.2015

    Žiadosť o admina Zas? :D Empty Žiadosť o admina Zas? :D

    Odoslať pre CrazyChannel Po september 21, 2015 4:07 pm

    -Tvoje meno v real : Marek Kňažko
    -Tvoje meno v minecraftu CrazyChannel
    -Tvoj vek 15
    -WordEdit prikazy //set //outline //hcyl //cyl // , /biome / pumpkins , //hsphere //sphere //undo //cut //copy //paste //walls //replace //pos 1 //pos 2 //drain //hpyramid //pyramid /forestgen /schematic /fixwater /fixlava /ex /snow /thaw /butcher /remove //green
    -Príkazi ake víš: tu hore je ich moc ako vidíš Very Happy ale tie dalšie : /ban kick mute ipban banip unmute unban unbanip pex user group set .pex ako také asi nemusím popisovať Very Happy Potom viem ešte aj s clearlaggom napr. /lagg clear /lagg admin proste všetko dokopy Smile Na záver pridám ešte 2 pluginy. Plugin BedWars ... Síce ho neviem nastaviť ale aspoň viem načo slúži :3 Slúži na pridanie hry BedWars do hry... Potom plugin Annilhation Smile Pridáva hru Annilhation do hry Smile
    -Prečo by si mal bejt prave ty adminom No... Tak rád pomáham ľuďom keď treba Very Happy affraid lol! Vždy som férový a niekedy som nekompromisný takže sa to asi hodí Smile
    -Nečo o sebe No... Má 15 rokov (Nejdem písať kde bývam) Mám malého jazvečíka psa Benyho Smile Rád chodím s kamošmi von. Hlavne rád hrám hokej Smile
    To je asi všetko dúfam že to je dobré Smile
    avatar
    Dajvik
    Vedení RedCraft
    Vedení RedCraft


    Počet príspevkov : 9
    Join date : 20.09.2015

    Žiadosť o admina Zas? :D Empty Re: Žiadosť o admina Zas? :D

    Odoslať pre Dajvik Po september 21, 2015 4:15 pm

    Žiadosť o admina Zas? :D No

      Práve je Pi marec 29, 2024 12:00 am